W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka
pl en

Pozostałe

Pozostałe

Nazwa części Ilość Jm
NAKRĘTKA OC. M 3  PN 82144 KAT 0055-023-000-00-0 6000 szt
NAKRĘTKA OC. M 3  PN 82144 KAT 0055-023-000-00-0 3310 szt
FOLIA AVERY AV536 1,23 X 50 38 m
PRĘT NIERDZEWNY 0H18N9 FI 30MM CIĽGNIONY 3 m
ZAŚLEPKA OKRĄGŁA ZO 18 4000 szt
Gniazdo SP1312/S3 84 szt
TERMOSIŁOWNIK 100331.64 ACTUATOR 495 szt
NAROŻNIK M3-A V2A NIERDZEWNY ART. 1370 800 szt
PROFIL ZACISKOWY 15,6 X 8,4 X 106 G/M 10 2508.8946 EMKA1011-10  200 m
Klej montażowy Siroflex Grip & Grab 290ml 12 szt
ZAMEK M22/30- kw  244 szt
KLAMRA SPINAJĄCA TRANS SYSTEM FLKA-200 5 szt
USZCZELKA 1300.5.10 Essentra 750 m
Wtyk SP1710/P4I   44 szt
Wtyk SP1310/P3I  84 szt
WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY HIGHLY Z15G1307 trzpień  2 szt
Elektroda sprężonego powietrza 9-5619 10 szt
Dysza do plazmy tnącej NR 9-5707 10 szt
WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY HIGHLY Z15G1307 trzpień  38 szt
Frez H płomieniowy H 0820D 8x20x6 2 szt
PODKŁADKA EPDM 16 MM Z GUMĄ (1000 SZT) 4000 szt
PRZEPUSTNICA PRA 100 8 szt
PRZEPUSTNICA SOCZEWKOWA IRIS FI 160 4 szt
WENTYLATOR CK 40 FI 220 2 szt
Frez G ostrołukowy G 0820D 8x20x6 2 szt
WENTYLATOR UNIBOX ME 80/560-4D/F 1 szt
Szczotka stożkowa MOST z drutu splatanego, gwint M14, fi 115x13 mm 2 szt
Frez G ostrołukowy G 0820D 8x20x6 2 szt
Kredka znakujaca spawalnicza 1 szt
ŚRUBA M10-11 z otworem (2711) 360 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI 560 Z WKŁADKA GUMOWĄ 42 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI 560 Z WKŁADKA GUMOWĄ 5 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI 450 Z WKŁADKĄ GUMOWĄ  27 szt
OSEŁKA NO NOŻY 3 szt
PASTA BHP   20 szt
ŚRUBA M8- 9 z otworem (2709) 376 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  2 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  1 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  1 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  2 szt
PŁYTA PVC 3050 X 1500 X 10 MM UTWARDZONA BIAŁA  1 szt
PASEK KLINOWY XPA 950 9 szt
Ośka aluminiowa 320mm do Katko 2 szt
PŁYTKA ROZGAŁĘŹNA 5 X 35 MM2 1 szt
POKRYWA ONYX AIRBERG 20 szt
Mostek DO ZŁ. 3-PIĘTR. PM/30/10 10 szt
PASEK KLINOWY XPA 1000 8 szt
POKRĘTŁO DRZWIOWE BEZPIECZEŃSTWA 1 szt
PASEK KLINOWY XPA 1007 2 szt
SWORZEŃ TERMOELEMENTU V370-07-02 208 szt
OŚKA 100MM 3 szt
STYK NO SP-22 3 szt
STYK POMOCNICZY HN10 15 szt
FILTR KASETOWY 660 X 290 X 100 EU5 1 szt
STYK POMOCNICZY HN01  10 szt
KLUCZ KL-KW8-NI (CENTRALE) 4 szt
Filtr Ocynk. bez.zabez. bez uszcz. FIL_W_EU5_392X372X600  25 szt
PRZEWÓD Z WTYCZKĄ (2M) 1 szt
PRZEWÓD ZASILAJĽCY DC 2 PIN KAT 0113-000-117-00-0 1 szt
PRZEWÓD ZASILAJĽCY DC 2 PIN KAT 0113-000-117-00-0 30 szt
PRZEWÓD IDC 10 PIN KAT 0113-956-000-00-0 8 szt
PRZEWÓD IDC 10 PIN KAT 0113-956-000-00-0 13 szt
PRZEKŁADNIK PRĄDOWY 62W0400025A55 9 szt
ELEKTROMAGNES 24VCC-3,5W 7.80.05 31 szt
STYK POMOCNICZY HQ11  1 szt
SZAFA STEROWNICZA WYMIENNIKA AKUMULACYJNEGO 3 szt
PASEK KLINOWY XPA 882 9 szt
PASEK KLINOWY XPA 832 15 szt
PASEK KLINOWY XPA 850 10 szt
© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone przez Frapol Sp. z o.o.