W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies

Akceptuje ciasteczka
pl en

Pozostałe

Nazwa części Ilość Jm
ADAPTER 1/2' DO WKRĘTARKI 10 szt
DYBEL NYLONOWY M6x40 Z WKŁADKĄ MOSIĘŻNĄ  50 szt
DYBEL NYLONOWY M6x40 Z WKŁADKĄ MOSIĘŻNĄ  10 szt
DŹWIGNIA MAŁA  232-0201 [EMKA 1091-21 ]  176 szt
DŹWIGNIA ZL=176 NR.232-0202 [EMKA 1091- 20] 500 szt
Elektroda sprężonego powietrza 9-5619 100 szt
Elektroda sprężonego powietrza 9-5619 100 szt
Elektroda sprężonego powietrza 9-5619 10 szt
Farba  Interline 975 - biały 16 szt
Farba Intergard 269 20 szt
FOLIA AVERY AV536 1,23 X 50 38 szt
Gniazdo SP1312/S3 84 szt
Gniazdo SP1712/S4   44 szt
JĘZYCZEK ZAMYKAJĄCY NR 232-0501 [EMKA 1091-18] 147 szt
KLAMRA SPINAJĄCA TRANS SYSTEM FLKA-200 5 szt
KOŃCÓWKA ADAPTER DO WKRĘTÓW 7 10

szt

KOŃCÓWKA ADAPTER DO WKRĘTÓW 7 9 szt
Kreda znakująca dla spawaczy 50 szt
Kredka znakujaca spawalnicza 1 szt
Króciec odplywu  DN25 ( 1'' ) gwint zew. stal A4 4 szt
LISTWA PRZYŁĄCZENIOWA IZOLOWANA LPI-14Z 6 szt
ŁAŃCUCH 3M  2 szt
ŁOŻE POD SILNIK 63 -80 11 szt
Mechanizm zatrzaskowy K0583.50 50 szt
MIARA DREWNIANA L=2M 6 szt
MIARA DREWNIANA L=2M 5 szt
MIARA DREWNIANA L=2M 4 szt
NAKRĘTKA OC. M 3                PN 82144 KAT 0055-023-000-00-0 6000 szt
NAKRĘTKA OC. M 3                PN 82144 KAT 0055-023-000-00-0 5000 szt
NAKRĘTKA OC. M 3                PN 82144 KAT 0055-023-000-00-0 3310 szt
NAROŻNIK PVC P-25   103 szt
NAROŻNIK PVC P-25   22 szt
NITONAKRĘTKA M  6 NIERDZEWNA KAT 0038-011-000-00-0 100 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI  355 Z WKŁADKĄ GUMOWĄ  100 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI  355 Z WKŁADKĄ GUMOWĄ  3 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI 400 Z WKŁADKĄ GUMOWĄ 9 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI 450 Z WKŁADKĄ GUMOWĄ  27 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI 560 Z WKŁADKA GUMOWĄ 42 szt
OBEJMA DO RUR SPIRO FI 560 Z WKŁADKA GUMOWĄ 5 szt
OGRANICZNIK DO WIERTŁA 5 szt
OSEŁKA NO NOŻY 3 szt
Osłona wanny Onyx Sky200 4 szt
OŚ KOMPLETNA NR. 232-9104 [EMKA 1091-U9] 212 szt
PIASTA KOŁA PASOWEGO TL 1210/28 11 szt
PIASTA KOŁA PASOWEGO TL 1615/28 7 szt
PIASTA KOŁA PASOWEGO TL 1615/38 7 szt
PIASTA KOŁA PASOWEGO TL 2012/30 6 szt
PIASTA KOŁA PASOWEGO TL 2012/35 3 szt
PIASTA KOŁA PASOWEGO TL 2012/40 1 szt
PIASTA KOŁA PASOWEGO TL 2517/35 3 szt
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA FI 4 MM 36230 KOD 040001 FABORY 5000 szt
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA PRZEKRĘCANIE ZAMKA 9.911.001  162 szt
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA PRZEKRĘCANIE ZAMKA 9.911.001  26 szt
ROZETA NR.232-0409 [EMKA 1091-17-01] Z OGRANICZN.  239 szt
SDS +6x100/165 wiertło 4 szt
SDS +6x100/165 wiertło 2 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  4 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  3 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  2 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  2 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  2 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  2 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  1 szt
SDS+ 12x100/165 WIERTŁO  1 szt
SDS+10x100/165 WIERTŁO  3 szt
SDS+10x100/165 WIERTŁO  2 szt
Sznur szpagatowy 1 szt
ŚRUBA M3x20 OC. (KG) KAT 0056-024-000-00-0 1500 szt
TERMOSIŁOWNIK 100331.64 ACTUATOR 495 szt
USZCZELNIENIE WGC DN 25 1 szt
WENTYLATOR CK 40 FI 220 2 szt
WENTYLATOR UNIBOX ME 80/560-4D/F 1 szt
Wtyk SP1310/P3I  84 szt
Wtyk SP1710/P4I   44 szt
WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY HIGHLY Z15G1307 trzpień  38 szt
WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY HIGHLY Z15G1307 trzpień  7 szt
WYŁĄCZNIK KRAŃCOWY HIGHLY Z15G1307 trzpień  2 szt
ZASOBNIK POJEMNOŚCIOWY 250l z dwoma wężownicami 1 szt
Zaślepka "WHO" biała - mała  770 szt
ZAŚLEPKA OKRĄGŁA ZO 18 3500 szt
Zawias 491956 Essentra 30 szt
© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone przez Frapol Sp. z o.o.